Jednostki organizacyjne

1. Sołectwo Anielin - Danuta Pisarska

2. Sołectwo Brudzewice - Agnieszka Rataj

3. Sołectwo Brudzewice Kolonia - Beata Zawada

4. Sołectwo Buczek - Barbara Tomczyk

5. Sołectwo Dęba - Leszek Wiechecki

6. Sołectwo Dęborzeczka - Sławomir Goska

7. Sołectwo Gapinin - Sylwia Garczyńska

8. Sołectwo Małoszyce - Krzysztof Maruszewski

9. Sołctwo Mysiakowiec - Bolesław Kacprzak

10. Sołectwo Ponikła - Danuta Badura

11. Sołectwo Poręby - Dariusz Malinowski

12. Sołectwo Poświętne - Zuzanna Szufladowicz

13. Sołectwo Stefanów - Marcin Piątkowki

14. Sołectwo Studzianna - Leszek Sobczyk

15. Sołectwo Wólka Kuligowska - Dominik Kośka

Załączniki:
PlikOpisRozmiarPobieranieZamieszczono
Pobierz plik (Wólka Kuligowska.pdf)Wólka Kuligowska.pdfSołectwo Wólka Kuligowska58 kB2242015-04-09 11:14
Pobierz plik (Studzianna.pdf)Studzianna.pdfSołectwo Studzianna59 kB1672015-04-09 11:14
Pobierz plik (Stefanów.pdf)Stefanów.pdfSołectwo Stefanów54 kB1382015-04-09 11:13
Pobierz plik (Poświętne.pdf)Poświętne.pdfSołectwo Poświętne54 kB1952015-04-09 11:13
Pobierz plik (Poręby.pdf)Poręby.pdfSołectwo Poręby55 kB1872015-04-09 11:13
Pobierz plik (Ponikła.pdf)Ponikła.pdfSołectwo Ponikła60 kB1912015-04-09 11:12
Pobierz plik (Mysiakowiec.pdf)Mysiakowiec.pdfSołectwo Mysiakowiec53 kB1872015-04-09 11:12
Pobierz plik (Małoszyce.pdf)Małoszyce.pdfSołectwo Małoszyce59 kB1352015-04-09 11:12
Pobierz plik (Gapinin.pdf)Gapinin.pdfSołectwo Gapinin69 kB1942015-04-09 11:11
Pobierz plik (Dęborzeczka.pdf)Dęborzeczka.pdfSołectwo Dęborzeczka59 kB1782015-04-09 11:11
Pobierz plik (Dęba.pdf)Dęba.pdfSołectwo Dęba60 kB1832015-04-09 11:11
Pobierz plik (Buczek.pdf)Buczek.pdfSołectwo Buczek58 kB1822015-04-09 11:10
Pobierz plik (Brudzewice Kolonia.pdf)Brudzewice Kolonia.pdfSołectwo Brudzewice Kolonia58 kB1732015-04-09 11:10
Pobierz plik (Brudzewice.pdf)Brudzewice.pdfSołectwo Brudzewice56 kB1912015-04-09 11:10
Pobierz plik (Anielin.pdf)Anielin.pdfSołectwo Anielin68 kB1702015-04-09 11:09

 

 

 

 

 

Załączniki:
PlikOpisRozmiarPobieranieZamieszczono
Pobierz plik (studzianna.pdf)StudziannaSołectwo Studzianna56 kB1712011-03-22 09:25
Pobierz plik (Ponikla.pdf)PonikłaSołectwo Ponikła59 kB1752011-03-09 13:43
Pobierz plik (mysiakowiec.pdf)MysiakowiecSołectwo Mysiakowiec 122 kB1682011-03-08 09:34
Pobierz plik (Wólka_Kuligowska.pdf)Wólka KuligowskaSołectwo Wólka Kuligowska114 kB1732011-03-02 09:44
Pobierz plik (Poreby.pdf)PorębySołectwo Poręby103 kB1742011-03-01 11:46
Pobierz plik (Gapinin.pdf)GapininSołectwo Gapinin97 kB1352011-02-25 14:06
Pobierz plik (poswietne.pdf)PoświętneSołectwo Poświętne56 kB1872011-02-24 13:15
Pobierz plik (maloszyce.pdf)MałoszyceSołectwo Małoszyce119 kB1842011-02-23 12:07
Pobierz plik (deborzeczka.pdf)DęborzeczkaSołectwo Dęborzeczka68 kB1792011-02-23 12:06
Pobierz plik (dęba.pdf)DębaSołectwo Dęba131 kB1782011-02-23 12:06
Pobierz plik (buczek.pdf)BuczekSołectwo Buczek111 kB1312011-02-22 15:41
Pobierz plik (brudzewice_k.pdf)Brudzewice KoloniaSołectwo Brudzewice Kolonia108 kB1162011-02-22 15:24
Pobierz plik (brudzewice.pdf)BrudzewiceSołectwo Brudzewice108 kB1212011-02-22 15:21
Pobierz plik (Anielin.pdf)AnielinSołectwo Anielin88 kB1352011-02-22 15:18

 

Sołtys

 

Barbara Tomczyk

Załączniki:
PlikOpisRozmiarPobieranieZamieszczono
Pobierz plik (Tekst_statutu_so_ectwa(12).doc)Tekst statutu sołectwaSołectwo Buczek53 kB1772005-03-30 11:59
 

PEŁNA NAZWA

Gminny Ośrodek Kultury w Poświętnem

NAZWA SKRÓCONA

GOK Poświętne

KOD

26-315 Poświętne

MIEJSCOWOŚĆ

Poświętne, ul. Główna 40

KONTAKT

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KIEROWNIK

Łukasz Glimasiński 
tel. 501 483 725

CZAS PRACY

Wtorek, Piątek  08:00 – 18:00

Środa, Czwartek 09:00 - 17:00

Sobota 10:00 - 14:00

 

 

 

PEŁNA NAZWA

Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Poświętnem Szkoła Filialna w Dębie

NAZWA SKRÓCONA

Filia w Dębie

KOD

26-315 Poświętne

MIEJSCOWOŚĆ

Dęba

KONTAKT

tel. (044) 754-70-11

fax (044) 754-70-12
e-mail:

www:

Kierownik

mgr Anna Nowak
tel. (044) 754-70-11

 

 

PEŁNA NAZWA

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Brudzewicach

NAZWA SKRÓCONA

KOD

26-315 Poświętne

MIEJSCOWOŚĆ

Brudzewice Kolonia 59

KONTAKT

tel. (044) 754-70-14

fax (044) 754-70-12
e-mail:

www:


mgr Elżbieta Grzegorska
tel. (044) 754-70-14

 

 

PEŁNA NAZWA

Szkoła Podstawowa
im. Jana II Sobieskiego

w Poświętnem

NAZWA SKRÓCONA

SP Poświętne

KOD

26-315 Poświętne

MIEJSCOWOŚĆ

Poświętne, ul. Szkolna 2a

KONTAKT

tel. (044) 754-70-12

fax (044) 754-70-12
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www: www.zssposwietne.szkolnastrona.pl

DYREKTOR

dyr. mgr Andrzej Gwizdoń
tel. (044) 754-70-12

LICZBA ZATRUDNIONYCH

 

 
Załączniki:
PlikOpisRozmiarPobieranieZamieszczono
Pobierz plik (Statut- najnowsza wersja.doc)Statut ZSSStatut ZSS Poświętne253 kB1542012-01-11 10:04
Pobierz plik (Regulamin pracy szkoły _PSP Kórnica-1.doc)Regulamin ZSSRegulamin szkoły92 kB1362011-03-29 08:44
 

PEŁNA NAZWA

Gminna Biblioteka Publiczna w Poświętnem

NAZWA SKRÓCONA

GBP Poświętne

KOD

26-315 Poświętne

MIEJSCOWOŚĆ

Poświętne, ul. Główna 40

KONTAKT

Telefon: 44 756 40 43

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KIEROWNIK

Maria Szufladowicz

CZAS PRACY

Poniedziałek - Czwartek  08:00 – 16:00

Piątek 09:00 - 17:00

Sobota nieczynne

 

 

 
 

PEŁNA NAZWA

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Poświętnem

NAZWA SKRÓCONA

GOPS Poświętne

KOD

26-315 Poświętne

MIEJSCOWOŚĆ

Poświętne, ul. Szkolna 2a

KONTAKT

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KIEROWNIK

Anna Wiktorowicz
tel. (044) 756-40-61

Adres skrytki ePUAP

/GOPSPoswietne/SkrytkaESP

CZAS PRACY

Poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00

 

Autor: Rada Gminy
Numer: XVII/96/04
w sprawie: uchwalenia Statutu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Poświętnem
Data podjęcia aktu: 2004.06.18

Załączniki:
PlikOpisRozmiarPobieranieZamieszczono
Pobierz plik (uchw_X_59_2015n.pdf)uchw_X_59_2015n.pdfUCHWAŁA NR X/59/15 RADY GMINY POŚWIĘTNE z dnia 29 maja 2015 r. w sprawie zmiany Statutu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Poświętnem64 kB1752015-07-09 11:40
Pobierz plik (zarz_25_2009.pdf)zarz_25_2009ZARZĄDZENIE NR 25 WÓJTA GMINY POŚWIĘTNE z dnia 18 maja 2011 roku w sprawie zmian w regulaminie organizacyjnym Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Poświętnem 64 kB1352011-09-27 10:39
Pobierz plik (Tekst_statutu_(2).doc)Tekst statutu Statut Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej44 kB1442005-03-30 12:34
Pobierz plik (Tekst_uchwa_y.doc)Tekst uchwałyUchwała Nr XVII/96/04 z dnia 2004.06.18 w sprawie: uchwalenia Statutu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Poświętnem 20 kB1302005-03-30 12:33

 

Sołtys:

 

Dominik Kośka

Załączniki:
PlikOpisRozmiarPobieranieZamieszczono
Pobierz plik (Tekst_statutu_so_ectwa.doc)Tekst statutu sołectwaSołectwo Wólka Kuligowska52 kB1252005-03-30 12:07

Podkategorie