Gospodarka odpadami

Załączniki:
PlikOpisRozmiarPobieranieZamieszczono
Pobierz plik (Uchwała.XVII.100.19.2019-11-22.pdf)Uchwała.XVII.100.19.2019-11-22treść dokumentu103 kB202020-08-12 14:30
Załączniki:
PlikOpisRozmiarPobieranieZamieszczono
Pobierz plik (Uchwała.XVII.99.19.2019-11-22.pdf)Uchwała.XVII.99.19.2019-11-22treść dokumentu104 kB192020-08-12 14:29
Załączniki:
PlikOpisRozmiarPobieranieZamieszczono
Pobierz plik (Uchwała.XIII-78-19.2019-06-28..pdf)Uchwała.XIII.78.19.2019-06-28treść dokumentu94 kB142020-08-12 14:19
Załączniki:
PlikOpisRozmiarPobieranieZamieszczono
Pobierz plik (Uchwała.XIII.77.19.2019-06-28.pdf)Uchwała.XIII.77.19.2019-06-28treść dokumentu279 kB122020-08-12 14:04

Harmonogram odbioru odpadów na 2020 rok

Załączniki:
PlikOpisRozmiarPobieranieZamieszczono
Pobierz plik (HArmonogram odbioru odpadów 2020.doc)Harmonogram odbioru odpadów komunalnychtreść dokumentu498 kB182020-08-12 13:56

Harmonogram odbioru zmieszanych odpadów komunalnych oraz segregowanych odpadów komunalnych z terenu Gminy Poświętne w okresie 01.07.2019 - 31.12.2019 r.

1. Brudzewice, Brudzewice–Kolonia, Gapinin, Gapinin-Kolonia, Małoszyce, Mysiakowice, Poręby, Wólka Kuligowska - III CZWARTEK MIESIĄCA;

2. Anielin, Buczek, Dęba, Dęborzeczka. Kozłowiec, Ponikła, Poświętne, Stefanów, Studzianna, Fryszerka - IV CZWARTEK MIESIĄCA.

Załączniki:
PlikOpisRozmiarPobieranieZamieszczono
Pobierz plik (Harmonogram odbioru odpadów lipiec - grudzień 2019 r.pdf)Harmonogram odbioru odpadów lipiec - grudzień 2019 r.pdfTreść dokumentu308 kB1462019-08-27 20:41
Pobierz plik (Harmonogram odbioru odpadow lipiec - grudzień 2019 r.doc)Harmonogram odbioru odpadow lipiec - grudzień 2019 r.docTreść dokumentu107 kB772019-08-27 20:39

Harmonogram odbioru zmieszanych odpadów komunalnych oraz segregowanych odpadów komunalnych z terenu Gminy Poświętne w okresie 01.07.2018 - 31.12.2018 r.

1. Anielin, Buczek, Dęba, Dęborzeczka, Kozłowiec, Ponikła, Stefanów, Fryszerka.

2.Małoszyce, Poręby, Poświętne, Studzianna.

3. Brudzewice, Brudzewice Kolonia, Gapinin, Gapinin Kolonia, Mysiakowiec, Wólka Kuligowska.

Załączniki:
PlikOpisRozmiarPobieranieZamieszczono
Pobierz plik (HARMONOGRAM II PÓŁROCZE 2018 R..pdf)Harmonogram dla gminy Poświętnetreść dokumentu279 kB2112018-07-16 11:47

Harmonogram odbioru zmieszanych odpadów komunalnych oraz segregowanych odpadów komunalnych z terenu Gminy Poświętne w okresie 01.01.2018 - 30.06.2018 r.

1. Anielin, Buczek, Dęba, Dęborzeczka, Kozłowiec, Ponikła, Stefanów, Fryszerka.
2. Brudzewice, Brudzewice Kolonia, Gapinin, Gapinin Kolonia, Mysiakowiec, Wólka Kuligowska.
3. Małoszyce, Poręby, Poświętne, Studzianna.

Załączniki:
PlikOpisRozmiarPobieranieZamieszczono
Pobierz plik (harmonogram_odbioru_odpadow_1_12018.pdf)Anielin, Buczek, Dęba, Dęborzeczka, Kozłowiec, Ponikła, Stefanów, Fryszerka.Treść dokumentu504 kB1722017-12-22 12:35
Pobierz plik (harmonogram_odbioru_odpadow_2_12018.pdf)Brudzewice, Brudzewice Kolonia, Gapinin, Gapinin Kolonia, Mysiakowiec, Wólka KulTreść dokumentu506 kB1662017-12-22 12:35
Pobierz plik (harmonogram_odbioru_odpadow_3_12018.pdf)Małoszyce, Poręby, Poświętne, Studzianna.Treść dokumentu506 kB1752017-12-22 12:35

Harmonogram odbioru zmieszanych odpadów komunalnych oraz segregowanych odpadów komunalnych z terenu Gminy Poświętne w okresie 01.01.2018 - 30.06.2018 r.

1. Anielin, Buczek, Dęba, Dęborzeczka, Kozłowiec, Ponikła, Stefanów, Fryszerka.
2. Brudzewice, Brudzewice Kolonia, Gapinin, Gapinin Kolonia, Mysiakowiec, Wólka Kuligowska.
3. Małoszyce, Poręby, Poświętne, Studzianna.

Załączniki:
PlikOpisRozmiarPobieranieZamieszczono
Pobierz plik (harmonogram_odbioru_odpadow_1_12018.pdf)Anielin, Buczek, Dęba, Dęborzeczka, Kozłowiec, Ponikła, Stefanów, Fryszerka.Treść dokumentu504 kB1852017-12-22 12:30
Pobierz plik (harmonogram_odbioru_odpadow_2_12018.pdf)Brudzewice, Brudzewice Kolonia, Gapinin, Gapinin Kolonia, Mysiakowiec, Wólka KulTreść dokumentu506 kB2012017-12-22 12:29
Pobierz plik (harmonogram_odbioru_odpadow_3_12018.pdf)Małoszyce, Poręby, Poświętne, Studzianna.Treść dokumentu506 kB2252017-12-22 12:29

Harmonogram odbioru zmieszanych odpadów komunalnych oraz segregowanych odpadów komunalnych z terenu Gminy Poświętne w okresie 01.07.2017 - 31.12.2017 r.

1. Anielin, Buczek, Dęba, Dęborzeczka, Kozłowiec, Ponikła, Stefanów, Fryszerka.
2. Brudzewice, Brudzewice Kolonia, Gapinin, Gapinin Kolonia, Mysiakowiec, Wólka Kuligowska.
3. Małoszyce, Poręby, Poświętne, Studzianna.

Załączniki:
PlikOpisRozmiarPobieranieZamieszczono
Pobierz plik (harmonogram_odbioru_odpadow_1_22017.pdf)Anielin, Buczek, Dęba, Dęborzeczka, Kozłowiec, Ponikła, Stefanów, FryszerkaTreść dokumentu839 kB2152017-06-12 12:40
Pobierz plik (harmonogram_odbioru_odpadow_2_22017.pdf)Brudzewice, Brudzewice Kol, Gapinin, Gapinin Kol, Mysiakowiec, Wólka KuligowskaTreść dokumentu853 kB2172017-06-12 12:39
Pobierz plik (harmonogram_odbioru_odpadow_3_22017.pdf)Małoszyce, Poręby, Poświętne, StudziannaTreść dokumentu819 kB1772017-06-12 12:39

Harmonogram odbioru zmieszanych odpadów komunalnych oraz segregowanych odpadów komunalnych z terenu Gminy Poświętne w okresie 01.07.2017 - 31.12.2017 r.

1. Małoszyce, Poręby, Poświętne, Studzianna.
2. Brudzewice, Brudzewice Kolonia, Gapinin, Gapinin Kolonia, Mysiakowiec, Wólka Kuligowska.
3. Anielin, Buczek, Dęba, Dęborzeczka, Kozłowiec, Ponikła, Stefanów, Fryszerka.

Załączniki:
PlikOpisRozmiarPobieranieZamieszczono
Pobierz plik (harmonogram_odbioru_odpadow_3_22017.pdf)Małoszyce, Poręby, Poświętne, StudziannaTreść dokumentu819 kB2122017-06-12 12:34
Pobierz plik (harmonogram_odbioru_odpadow_2_22017.pdf)Brudzewice, Brudzewice Kol, Gapinin, Gapinin Kol, Mysiakowiec, Wólka KuligowskaTreść dokumentu853 kB1742017-06-12 12:32
Pobierz plik (harmonogram_odbioru_odpadow_1_22017.pdf)Anielin, Buczek, Dęba, Dęborzeczka, Kozłowiec, Ponikła, Stefanów, FryszerkaTreść dokumentu839 kB1882017-06-12 12:31

Podkategorie